Hakkımızda

  • Seçmak Makina Arıtma EkipmanlarıŞirketimiz, 1993 yılından beri 850 m²”lik alan üzerinde şimdiki adresinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretim, satış ve müşteri ilişkileri ile piyasa bazındaki bazı satın almalar buradan yrütülmeye başlanmıştır. Şirketin faaliyet konusu genel olarak endüstriyel ve evsel atık su arıtma tesisi ekipmanları (çamur küreme köprüleri,mekanik ve statik elekler, yoğunlaştırıcılar, kum yağ tutucular, paket atıksu arıtma tesisleri, paslanmaz çelik tanklar, elevatör ve konveyörler), proje bazlı özel makine imalatları (basınlı ve vakum altında çalışan reçine karıştırıcıları,doğalgaz kurutma fırınları), çelik kontrüksyon imalatıdır. Ayrıca standart imalat çeşitleri dışında talebe göre özel tipte yan ürünler de imal edilebilmektedir.

    İmalatı ve alım satımı yapılan malzemeler tesis ve istem mütehhitleri, özel fabrikalar, işyeri, inşaat firmaları hitap edilen başlıca müşteri gruplarıdır. Bunlar dışında ihracata yönelik yabancı firmalara da satış yapmayı hedefleyen çalışmalarımız da devam etmektedir.

    Mamüllerimize ait kullanıcı firmalardan almış olduğumuz referans belgeleri de mevcuttur. Kusursuz ve kaliteli üretim yapmayı, sistematik bir çalışma planı içinde faaliyetlerine devam etmeyi hedefleyen Seçmak Makina 2005 yılında ISO 9001-2000 belgesini alarak sizlere daha iyi hizmet etmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir

Seçmak Makina Ltd. Şti.